
Вдарити в потрібний момент і відступити. Така тактика бою притаманна людям, які не бажають вкладати всю силу в один удар, люблять маневреність і не хочуть отримати удар у відповідь. Саме для таких ми створили короткострокову стратегію криптотрейдингу. Дана торгова стратегія чудово поєднується з середньостроковою, проте може існувати і незалежно.
Криптотрейдинг – основна ціль короткострокової стратегії
Основна ціль короткострокової стратегії криптотрейдингу – ловити локальні імпульси руху ціни (від 3% до 10%). Ціль залежить від волатильності ринку. Дана стратегія чудово підходить для тестування ринку і підтвердження свого глобального прогнозу в різних місцях графіку.
Основною цінністю даної короткострокової стратегії торгівлі – є можливість знаходити потенційні трейди практично щодня! Що таке рух ціни криптовалюти в розмірі 5-7% протягом дня? Головне знайти правильне місце на графіку з оптимальними ризиками (бажано співвідношення прибуток/збиток як 3/1). Відносно короткий стоп ордер, який дозволяється в короткостроковій стратегії заставляє шукати ідеальні точки входу саме в тих місцях на графіку, де є максимальна впевненість в торговій ситуації.
Враховуючи кількість торгових ситуацій, яка може виникати для короткострокової стратегії в порівнянні з середньостроковою чи довгостроковою – можна фільтрувати трейди і не заходити тоді, коли ціна веде себе незрозуміло. Або ж навпаки. зайшовши в позицію і побачивши, що ціна рухається не так як планувалось – можна з чистою совістю вийти з позиції не отримавши катастрофічних збитків.
Переваги та недоліки короткострокової стратегії криптотрейдингу
Чим дана стратегія особлива і які переваги вона має з-поміж інших стратегій:
- Чим менша ціль трейду – тим більший шанс його відпрацювання навіть у випадку глобальної помилки. Уявіть ситуацію, що вхід в позицію по середньостроковій стратегії і короткостроковій стратегії співпав. Швидше за все, вхід в дані позиції відбувся біля сильного і ліквідного рівня. Зазвичай, від таких рівнів завжди буде відскок ціни, хоч якийсь:
На графіку криптовалюти AXS ми навели приклад, коли по середньостроковій стратегії трейд завершився беззбитковим стопом, проте короткострокова стратегія дозволила зафіксувати прибутковий трейд
- При низькій волатильності на ринку, або руху ціни у консолідації – саме короткострокова стратегія почуває себе чудово. В той час як середньострокова і довгострокова стратегія просто на паузі в очікуванні трендового руху ціни:
На прикладі криптовалюти ETH ми показали як під час місяця зупинки ціни в консолідації цілком реально знаходити трейди по короткостроковій стратегії.
- Короткі стоп ордери і незахмарні тейк профіти дозволяють депозиту бути мобільним і не застрягати в позиції надовго.
- Малі цілі трейду дозволяють брати контрендові угоди, що збільшує кількість торгових ситуацій. Дана торгова стратегія дозволяє заробляти з криптотрейдингу практично щодня.
Проте варто врахувати і недоліки короткострокової стратегії:
- Велика кількість спрацювань стоп ордерів (як беззбиткових так і збиткових). Чим менший таймфрейм вибирається для торгівлі тим більша кількість помилкових рішень приймається;
- У випадку трендового руху ціни короткострокова стратегія бере дуже малу частинку цього руху;
- Велика кількість часу. Потрібно постійно слідкувати за рухом ціни. Оцінювати, чи варто перезаходити в позицію в разі спрацювання стоп оредру. Або чи фіксувати ціну швидше ніж виставлений тейк профіт і так далі.
У разі торгівлі короткострокової стратегії в парі з середньостроковою чи довгостроковою – два з трьох недоліки відпадають. Взамін, короткострокова стратегія хеджує позиції середньострокової стратегії у критичних точках (контртрендові короткі трейди).
Якщо швидкість, мобільність і щоденний потенційний прибуток Вам важливіше ніж велика довгострокова позиція, яка може одним трейдом принести (або не принести) фантастичний прибуток – короткострокова стратегія торгівлі – це те що Вам треба.
Проте, радимо Вам переглянути інші наші стратегії і приднюватись до торгівлі з нами!